English Azerice العربية فارسی

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kentplus e-bültenine kaydolun, Kentplus projeleri hakkındaki gelişmelerden ve fırsatlardan ilk önce sizin haberiniz olsun.

Ad Soyad :
E-Posta :

PROJE HAKKINDA

KentPlus Ataşehir, Mimarsinan, Kartal, Centrium, Newport, Brandium Ataşehir ve Pleon Sportivo’nun kurucusu Emay İnşaat; göz kamaştırıcı yeni projesi “Kentplus Kadıköy” ile İstanbul’un merkezinde...

İstanbul'un kalbi yanıbaşınızda atıyor...

KentPlus Kadıköy, yeni bir anlayışla İstanbul’un en eski ve en canlı merkezlerinden biri olan Kadıköy’de yükseliyor. Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakınlığıyla KentPlus Kadıköy, İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor.

Öyle bir yerde yaşarsınız ki...

Tüm İstanbul’a komşu olsanız. Dilediğiniz her yere kolaylıkla ulaşıp, trafik çilesi çekmeden, İstanbul’un tüm güzelliklerinin tadına varabilseniz… Ama aynı zamanda ferah, huzurlu ve modern bir yaşam alanının keyfini çıkarsanız.

Karma kullanıma yönelik bir kompleks olarak tasarlanan Kentplus Kadıköy, toplam 27.000 m² üzerine kurulu. Emay İnşaatın yeşile ve konforlu site yaşamına verdiği önem ile projenin yaklaşık 20.000 m²’si rekreasyon alanları, yeşil alanlar ile dolaşım ve dinlenme alanları olarak düzenlenmiştir.  Proje, meydan konseptine sahip çarşının üzerinde yer alan bir podyum üzerinde yer alacak. Bu tasarım ile projede yer alan zemin kat dairelerin de çevreye hakim bir görüntüye sahip olması sağlandı.

Her biri, zemin + 24 katlı 3 bloktan oluşan proje, gerek yatırım gerekse oturum ihtiyacınızı maksimum seviyede karşılayacak 1337 daireden oluşmakta. Hem modern ve dinamik mimarisiyle hem de çevre planlama anlayışıyla bölgede öncü proje niteliğinde olan KentPlus Kadıköy’de tüm blokların yerleşimleri birbirlerini engellemeyecek ve manzaraya en iyi şekilde yönelecek şekilde düzenlenmiştir. Buna ek olarak bloklardaki dairesel formlar, dairelerin maksimum cephe kullanımını sağlarken, gün ışığından da en üst seviyede faydalanılmasını sağlamıştır.

Gökyüzüne "0"

KentPlus Kadıköy, geniş peyzaj alanına ek olarak kat bahçeleriyle de yeşili ayağınıza getiriyor. Ferah cephesi, bahçe ve gökyüzü manzarasıyla keyifli saatlere ev sahipliği yapacak kat bahçeleri KentPlus Kadıköy’de sizi bekliyor.

KentPlus Kadıköy, yaşam alanı içerisinde sunduğu imkânlarla da hayatınıza değer katıyor.

Site Özellikleri

  • Açık ve kapalı otopark
  • Açık yüzme havuzu
  • Açık ve kapalı çocuk oyun alanları
  • Spor Tesisi
  • Meydan konseptli çarşı
  • Vale, kuru temizleme, dekorasyon danışmanlığı gibi hizmetler
KentPlus Centrium ve KentPlus Newport gibi Ömer Çamoğlu imzası taşıyan KentPlus Kadıköy, gerek malzeme ve formun uyumu sonucu oluşan modern ve dinamik mimari anlatımıyla, gerek arazinin akıllıca kullanımıyla öne çıkan planlama anlayışıyla bölgede öncü proje niteliğindedir. Farklı fonksiyonların birbirlerini olumsuz etkilemeyip, tam tersine birlikte olmaktan güçlendiği, yüksek kalitede sosyal imkânların ve yeşil kullanımının tasarımda amaçlandığı, yarattığı meydanla birlikte bütünüyle bir cazibe merkezi oluşturmayı hedefleyen bir proje olarak öne çıkmaktadır.