English Azerice العربية فارسی

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kentplus e-bültenine kaydolun, Kentplus projeleri hakkındaki gelişmelerden ve fırsatlardan ilk önce sizin haberiniz olsun.

Ad Soyad :
E-Posta :

VAZİYET PLANI

KentPlus Ataşehir, Mimarsinan, Kartal, Centrium, Newport, Brandium Ataşehir ve Pleon Sportivo’nun kurucusu Emay İnşaat; göz kamaştırıcı yeni projesi “Kentplus Kadıköy” ile İstanbul’un merkezinde...

İstanbul’un en eski ve en canlı merkezlerinden biri olan Kadıköy’de inşa edilecek olan KentPlus Kadıköy, her biri zemin + 24 kat olan 3 bloktan oluşuyor.

Bağdat Caddesi, metro ve metrobüs duraklarına yakınlığıyla dikkat çeken KentPlus Kadıköy, İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Toplam 27.000 m2 alan üzerine kurulu olan KentPlus Kadıköy’de proje alanının yaklaşık 20.000 m2 si peyzaj ve yeşil alana ayrılmış durumda. Meydan konseptli çarşı üzerinde yer alan bir podyum üzerinde yükselen projenin giriş çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için otopark ve site girişleri çarşı ile farklı alanlarda konumlandı.

Podyum altında yer alan ticaret ile podyum üstünde yer alan konutların birbirinden ayrılması, zemin katta yer alan yeşil alanlardan çevreye üstün görsellik sağlamakta. Böylece KentPlus Kadıköy sakinlerinin, ticaret alanlarının görsel keyfini yaşarken, trafik ve hareketlilik nedeniyle oluşabilecek rahatsızlıktan en asgari oranda etkilenmesi hedeflenmiştir.